צור קשר whatsapp-call

משרד הביטחון

אחד התחומים היותר חשובים ורגישים בתחום המשפט הוא התחום בו יש צורך בהתמודדות עם גורמים שונים במשרד הבטחון. נושא זה בעיקר מדבר על הכרה בנכות. במאמר זה סוקר משרד עורכי הדין אנגל רובי, בעל נסיון של 15 שנים בנושא, את התובנות הרבות בנוגע לנושא זה. מדוע חשוב לשכור עורך דין מקצועי בתחום, ואיך זה יכול לסייע לכם? מיד תגלו את הכל.

באילו מקרים יש צורך לשכור עורך דין משרד הביטחון

כאמור, עורך דין משרד הבטחון עוסק בעיקר בתחומים הקשורים להכרה בנכויות הנגרמו כתוצאה מהשירות במשרד הבטחון על כל ענפיו ותפקידו. במקרה זה, חשוב שיהיה עורך דין המתמחה בייצוג של חיילים גם כאשר אלו הם בסדיר, במילואים או משוחררים. גם סוהרים ושוטרים נכללים בקטגוריה זו, וכמובן גם כל מי שהינו עובד המשרד, מערכות הביטחון וכל גוף הקשור לנושא ולתחום של גוף זה.

למה יש צורך בעורך דין המתמחה בנושא ולא עורך דין רגיל?

כאשר מדובר על נושא כה רגיש ומורכב כמו משרד הביטחון חשוב לדעת שתפקידו של אותו עורך דין הוא להקל על הלקוחות ולהפוך את התהליך לכמה שיותר חלק ועם מינימום עוגמת נפש. ההיכרות עם התחום היא מאד הכרחית וזאת על מנת שלא לסבך את הלקוחות בתהליך ארוך ומסורבל. העבודה עם הגורמים במשרד הבטחון מצריכה היכרות משמעותית ומיוחדת עם החוקים ועם הנהלים השונים. עורכי דין שאינם מתמחים בנושא עלולים שלא להבין בשוני החוקים ולהביא את הלקוחות להליך מסורבל יותר. כמו כן, רצוי תמיד להיות מלווים באנשי מקצוע שיודעים להתמודד עם האתגרים והמורכבות שהתהליך הזה מציב בפני העוברים אותו.

אל תתפשרו על ליווי אישי ומקצועי ברמה גבוהה

זה לא סוד, התמודדות עם גורמים שונים במסגרת משרד הבטחון היא לא פשוטה בכלל. זוהי סביבה שיש לה לא מעט מכשולים. עורכי דין המתמחים בנושא זה יוכלו לסייע לכם להתמודד גם בייצוג במידת הצורך, וגם במשא ומתן וגישור במידת הצורך. אל תוותרו על ליווי מקצועי, אישי וברמה גבוהה, כי מגיע לכם את הטוב ביותר.

image
לייעוץ ללא התחייבות!
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 054-486-7093.

    Skip to content