צור קשר whatsapp-call

מקרקעין

רכישה של בית היא העסקה הכי חשובה בחייכם, ומעבר לרכישה עצמה, אתם גם משקיעים כספים נוספים מסביב בייעוץ של סוכן נדל"ן, אנשי מקצוע לשיפוץ ועוד. סביב כל נושא המשא ומתן על הבית חשוב שתדעו שיש גם צורך בעורך דין שעוסק בתחום הנדל"ן ומתמחה בתחום, על מנת שחוזה הדירה יהיה מנוסח כראוי וכל הזכויות והרצונות שלכם ישתקפו בחוזה. משרד עורכי הדין אנגל רובי מתמחה בתחום כבר 15 שנים. במאמר זה המומחים ממשרד עורכי הדין מסבירים על עסקאות אלו ועל הקשר המשפטי שיש אליהן.

מיהו עורך דין מקרקעין

עורך דין נדל"ן הוא למעשה עורך דין מקצועי שמתמחה בכל מה שקשור לעסקאות נדל"ן, וגם בסכסוכים הקשורים לתחום זה. דיני הנדל"ן הם תחום נרחב מאד ברמה המשפטית וחשוב שעורך הדין המייצג אתכם יבין היטב במורכבות של הסוגיה המשפטית הזו. במסגרת זו, עורך הדין מטפל בתחום של שטרות המכר, הפקה של נסחי טאבו, מיסוי, תכנון בנדל"ן, הפשרה של קרקעות, הפרשת שימוש ואף רישום של זכויות בטאבו.

על מה אחראי עורך הדין בתחום זה?

בתהליך זה חשוב לשים לב למה עורך הדין אחראי. כאשר מדובר על מקרקעין, המעורבות של עורך הדין היא בעסקת רכישה של דירה, או מכירה. מעורבות עורך הדין היא חלק בלתי נפרד מהתהליך וחשוב שיהיה ייצוג ראוי לאינטרסים של הלקוחות בחתימת הסכם על הבית. על עורך דין האחריות לבדוק את הניירת, את כל התיעוד שמשויך אל הנכס ולייעץ ללקוחות בכל שאלה, התלבטות או מחדל. מעבר לעובדה שישנם הליכים בירוקרטיים חשובים שגם כך מורכב מאד להתעסק איתם, עורך הדין בתחום זה יוכל לפשט ולהקל את התהליך ולהפוך את תהליך המכירה או הרכישה לקל יותר, ללא סיבוכים.

תנו לעורך הדין את המקום לעזור לכם

תחום הנדל"ן הוא תחום מורכב מאד. עסקאות נדל"ן מחייבות תשומת לב לפרטים הקטנים בכל סעיף וסעיף, חוקי הנדל"ן הם לא קבועים ומשתנים מרגע לרגע ולכן כל עורך דין בתחום חייב להיות בקיא בכל הנושא ומעודכן. כאשר אתם שוכרים את עורכי הדין הנכונים, חשוב לשקף להם את כל הרצונות שלכם ולתת להם את היכולת לעזור לכם, הם כאן בשבילכם.

image
לייעוץ ללא התחייבות!
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 054-486-7093.

    Skip to content