צור קשר whatsapp-call

תביעות ביטוח

כל אחד ואחת מאתנו רוכשים פוליסות ביטוח שונות. אובדן כושר עבודה, נכות חלילה, ביטוחי חיים, ביטוחים סיעודיים ועוד. לא כל חברת ביטוח תאשר לנו תביעות במקרים אלו ואחרים וזה בדיוק הרגע בו חשוב שנהיה מלווים בעורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח ויכולים לסייע לנו. אנגל רובי משרד עורכי דין, נוטריון וגישור מתמחים בתחום תביעות הביטוח כבר 15 שנים, ומביאים במאמר זה את החשיבות של ליווי מקצועי. כי חשוב שתהיו בידיים הטובות ביותר.

תביעות ביטוח – למה חברות הביטוח מסרבות לנו?

לא אחת אנו נתקלים בסירוב של חברת הביטוח ללא שום סיבה מוצדקת וזאת למרות שרכשנו פוליסה שאמורה לכסות אותנו במקרים מסוימים. לצערנו יש לא מעט סיבות לפעולה זו, אך אדם שאינו מלווה בגורם משפטי מקצועי לא תמיד יכול להתמודד מול חברות הביטוח. לרוב, הסיבות לסירוב הן:

  • תצהיר בריאות שאינו מולא כראוי
  • חריגים בפוליסה
  • חוסר של מסמכים מתאימים
  • אי עמידה בתנאי הפוליסה
  • התיישנות תביעה

כאשר אנו רוכשים פוליסה, אנו מקווים שביום מן הימים אם חלילה אנו צריכים את חברת הביטוח, היא תהיה לצידנו, ואז אנו מגלים שברגע האמת חברת הביטוח דווקא לא איתנו. זה הרגע שחשוב שתהיו מלווים בליווי אישי ומקצועי בעורך דין המתמחה באותן תביעות ביטוח כדי שתעמדו על זכויותיכם ולא תצטרכו להתמודד עם עוגמת נפש.

מהי הגדרתה של תקופת ההתיישנות?

תקופת התיישנות של תביעת ביטוח היא בת שלוש שנים. אך ישנם ביטוחים המאפשרים התייחסות מאד ספציפית בפרט כאשר אנו מדברים על אובדן של כושר עבודה, או חלילה ביטוחים סיעודיים. חשוב להימנע מתקופת התיישנות כי במקרה זה, חברת הביטוח היא בעלת גב מאד חזק. אם בכל זאת אתם רואים שיש לכם עילה לתביעה, גשו אל עורך דין מקצועי ומלאו את טופס התביעה. המלחמה על הזכויות שלכם היא מלחמה מוצדקת לכל דבר ועניין.

למה חשוב שלא לייצג את עצמכם לבד אלא להסתייע בעורך דין?

רגע לפני שאתם משוחחים עם חברת הביטוח דאגו להיוועץ עם עורך דין שמתמחה בנושא הביטוחים. עורך הדין יוכל לכוון אתכם ואף לסייע בזמן שאתם מתנהלים מול חברת הביטוח. גישור, משא ומתן וליווי מקצועי. לכל אלו יש תפקיד מאד חשוב שיכול להוביל אתכם אל תהליך חלק יותר ממה שתייצגו את עצמכם, וחשוב שתהיו מיוצגים כראוי.

 

image
לייעוץ ללא התחייבות!
לקבלת יעוץ ומידע נוסף ללא כל התחייבות, מלאו את הטופס או התקשרו 054-486-7093.

    Skip to content